luzumsuz.net luzumsuz.net
Lüzumsuz Bilgiler Almanağı: İnternette tek geçilmesi gereken lüzumsuz bilgi kaynağı, paylaşım bölgesi, platipuslardan II İskender'e kadar merak ettiğiniz her şeyin olduğu yer. Niye lüzumsuz felsefesinin başkenti. Ankara merkezli camia. Bir yandan da bilgi felsefesine gönderme yapan sinsi tüzel kişilik. Alttan alta siyaset kaydırmaya çalışan kurnazların adresi. Bu saçmalık deyip attığınız anda Dünya'nın okuduğu bölge. İnternette serbest kürsü. Yalan dolan geçirmeyen süper editörler ağı. Her şeyden önce sağlık diyenlerin buluşma noktası. Kaçırılmaması gereken fırsat. Belki yarın bir daha doğmayacak güneş. 8 ortalı kareli defter. Quinin içeren sitenin (fototonik.com) kardeş sitesi. Kör talihin oklarına kargılarına karşı gelmek mi daha mertçe olur yoksa kaygıların ummanına karşı silahlanıp onları yok etmek mi? Yaşamak mı yoksa ölmek mi?
LÜZUMSUZ BİLGİLER ALMANAĞI
lüzumsuz polemik ıg delat? oyun eğlencelik

Kategoriler

Araç - Gereç Bilim Coğrafya Dil Finans - İş Dünyası Hayvan Kültür Sağlık - Tıp Sanat Spor Suç Şaibeli Tarih Ülkeler Ünlüler Yasa Yiyecek - İçecek

EnlerLuzumsuzda Ara

Arayacağım
Yer:
Arayacağım
Kelime:
 
E-Dernek Programı- Derneklerin ve vakıfların tüm aidat, üye bilgisi girme inceleme işlerini kolaylaştırır
E-Dernek Yazılımı: Dernek üye
bilgi yönetimi, online aidat
ödeme, internet sitesi paketi
 
bayat halk ekmeği
Bayat lüzumsuz.net sitesi
 
Coğrafya
Türkiye-Amerika 12 saat, Amerika-Türkiye 10 saattir uçakla,dönerken 2 saat daha yakın olmasının sebeplerinden biri de Dünyanın dönmesinden dolayı Türkiye'nin Yaklaşmasıdır.
sertaç kahveci
Kaynak: tecrübe
Puanla:
toplam 25421 görüntülenme, 1 gönderilme
Yorum/Ek Açıklama/Tartışma
1) atmosferin içinde hangi yönde giderseniz gidin varış süresi değişmez. dünya güneş etrafında saniyede yaklaşık 500 metre hızla dönüyor. amerikadan dönüş daha tezi doğru olsa havaya bir taş attığımızda ve havada 2 saniye kalacak olsaydı o taş 1 km bizden uzak geriye düşerdi.
suat 2011-08-07
2) dünyanın dönüş yönünün aksine seyahatte hedef noktaya daha hızlı varılır. Vektörel bileşke hesaplamasıından fizik kurallarından anlaşılır...
gmg 2011-09-14
 
Yorum/Ek Açıklama/Tartışma Ekle
yorum:
yazan:
doğrulama resmi:
What is 22 + 93 =  → 
 
Lüzumsuz Paylaş
adım:
e-mail adresim:
arkadaşımın e-mail adresi:
hakkımızda nedir? sıkça sorulan sorular siteyi kullanan burayı okumuş sayılır iletişim